Doprava a platba

covid doprava 1

Aktuální informace o opatření dopravců proti šíření nemoci COVID-19 naleznete zde.

Doprava

Doručení po České republice od 69 Kč včetně pojištění zásilky až do hodnoty 20 000 Kč

Název dopravce Cena Dobírka
Zásilkovna 69 Kč 30 Kč
 DPD 99 Kč
35 Kč
Česká pošta 129 Kč
40 Kč

Doručení na Slovensko od 4 € včetně pojištění zásilky až do hodnoty 700 €

Název dopravce Cena Dobírka
Zásilkovna
D+1
4 € 1,5 €
Slovenská pošta
D+2
6 €
2 €

Platba

Platby prostřednictvím online platební brány Pays.cz

Pokud se chystáte zaplatit nebo jste již zaplatili prostřednictvím platební brány Pays, jsou následující informace pro Vás.

Perfektní kontrola vaší platby

Po nákupu u jakéhokoliv obchodníka, který používá platební bránu Pays, máte ihned možnost podívat se na aktuální stav, ve kterém se Vaše platba nachází. Na Vaši emailovou adresu je vždy zaslán email s potvrzením transakce. Email obsahuje link, jehož prostřednictvím máte možnost sledovat aktuální stav platby. V případě, že si to obchodník přeje a službu si u nás aktivuje, obdržíte potvrzení o platbě také formou SMS na Váš mobilní telefon. S Pays máte vždy naprostou jistotu, že se platba nikam neztratí a vždy máte k dispozici důkaz, že jste platbu provedli, kdy přesně a v jaké výši.

Platby kartou na internetu

Většina plateb přes platební bránu Pays jsou rychlé platby kartou. V současné době je to až 85% všech plateb, které pro obchodníky zrealizujeme. Každý platící zákazník dostane automaticky do několika vteřin po platbě email s přesnou informací o provedené transakci. Na svém bankovním účtu najdete konkrétní platbu kartou vždy s popisem, který obsahuje text pays.cz, zakaznik.cz nebo název obchodníka, u kterého jste provedli svůj nákup.

Zpracování Vašich osobních údajů – GDPR

Jako poskytovatel platebních služeb zpracováváme vaše osobní údaje pouze v rozsahu nezbytném pro poskytování našich služeb a za účelem splnění našich zákonných povinností. Při zpracovávání osobních údajů respektujeme pravidlo přiměřenosti, tzn., zpracováváme pouze ty osobní údaje, které jsou pro konkrétní případ platební transakce zcela nezbytné. Mezi zpracovávané osobní údaje patří: email, telefon (pouze pokud vyžadujete potvrzení transakce formou SMS), jméno-příjmení-adresa (pouze pokud vyžadujete abychom s Vámi komunikovali klasickou poštou), údaje o realizovaných a zrušených platebních transakcích, ip adresa zařízení a čas provedení transakce. Pro více informací ohledně ochrany Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat.

Reklamace

Pokud nebylo něco v pořádku a potřebujete platbu reklamovat, zašlete nám co nejdříve po platbě podrobnosti na email reklamace@pays.cz. Vaši reklamaci budeme ihned řešit. Před reklamací si prosím svou platbu vyhledejte, abyste měli všechny potřebné informace o transakci.